Konteinerių transportavimas

Mūsų konteinerinės puspriekabės – skirtos ISO standartą atitinkantiems konteineriams vežti. Konstrukcijos pagrindą sudaro aukštos kokybės plieninis rėmas su trijų ašių pneumatine važiuokle. Šios puspriekabės yra pritaikytos vežti visų tipų jūrinius konteinerius.

  • 20′ / 40′ pėdų standartinius (Standard)
  • 20′ / 40′ pėdų atviru viršumi (Open top)
  • 20′ / 40′ pėdų šaldytuvus (Reefer)
  • 40′ pėdų padidintos talpos (High Cube)
  • ir kitus

Taip pat turime elektros generatorius atitinkančius ES direktyvų reikalavimus, kurie leidžia išlaikyti reikiamą temperatūrą transportuojant 20′ REF ar 40′ REF šaldytuvus.

Mūsų vežamų jūrinių konteinerių matmenys:

20′ konteineriai20′
Išoriniai matmenys (mm)Ilgis6060
Plotis2438
Aukštis2590
Vidiniai matmenys (mm)Ilgis5900
Plotis2350
Aukštis2390
Durys (mm)Plotis2340
Aukštis2280
Tūris (m3)33,00
Svoris (kg)2330
Maks. pakrova (kg)21700
40′ konteineriai40′40′ HC45′ HC
Išoriniai matmenys (mm)Ilgis121921219213742
Plotis243824382438
Aukštis259028962896
Vidiniai matmenys (mm)Ilgis120301203013582
Plotis235023502350
Aukštis239026952695
Durys (mm)Plotis234023402340
Aukštis228025852585
Tūris (m3)67,5076,0085,70
Svoris (kg)380040004100
Maks. pakrova (kg)267002650028300
20’/40′ REF konteineriai20′40′40′ HC
Išoriniai matmenys (mm)Ilgis60601219012190
Plotis243824402440
Aukštis259026002900
Vidiniai matmenys (mm)Ilgis54501156011560
Plotis228522902290
Aukštis226022802500
Durys (mm)Plotis226022902290
Aukštis225022002480
Tūris (m3)28,3060,0066,00
Svoris (kg)320043504350
Maks. pakrova (kg)208002630026300

Privacy Overview
Horvatra

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.

Necessary

Strictly Necessary Cookie should be enabled at all times so that we can save your preferences for cookie settings.

Analytics

This website uses Analytics to collect anonymous information such as the number of visitors to the site, and the most popular pages.

Keeping this cookie enabled helps us to improve our website.