Apie mus

Home  >>  Apie mus

UAB  HORVATRA

TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI
Konteinerių pervežimo paslaugos

Įmonė UAB ”HORVATRA” įkurta 2006 m. specializuojasi jūrinių konteinerių pervežimais Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje.

Savo klientams siūlome patikimas ir konkurencingas paslaugas.

UAB „HORVATRA“ — aktyviai besivystanti transporto įmonė, kurioje dirba kvalifikuoti ir patyrę savo srities specialistai. Per netrumpą įmonės veiklos laikotarpį spėjome įgyti klientų pasitikėjimą ir esame žinomi kaip kokybiškų paslaugų tiekėjai. Tai leidžia mums ir toliau sėkmingai konkuruoti su didžiausiomis krovinių gabenimo bendrovėmis.

UAB „HORVATRA“ automobilių parką sudaro transporto priemonės atitinkančios EURO­4 bei EURO­5 standartus. Visuose vilkikuose įrengta sekimo sistema leidžia matyti judantį krovinį.

Konteinerinės puspriekabės – skirtos ISO konteineriams vežti. Konstrukcijos pagrindą sudaro aukštos kokybės plieninis rėmas su trijų ašių pneumatine važiuokle. Šios puspriekabės yra pritaikytos vežti visų tipų jūrinius konteinerius.

UAB „HORVATRA“ veža įvairių tipų jūrinius konteinerius: 20’ ir 40’ pėdų standartinius (Standard), 40’ pėdų padidintos talpos (High Cube), 20’ ir 40’ pėdų atviru viršumi (Open top), 20’ ir 40’ pėdų šaldytuvus (Reefer) ir kt.

Įmonė yra įsigijusi dyzelinius elektros generatorius atitinkančius ES direktyvų reikalavimus. Šie elektros generatoriai leidžia išlaikyti reikiamą temperatūrą transportuojant 20REF ar 40REF šaldytuvus.

UAB „HORVATRA“ naudoja triašius vilkikus visų tipų jūrinių konteinerių su viršsvoriais gabenimui.

Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu iki 250000€. Papildoma draudimo apsauga dėl atsakomybės už draudėjui patikėtą turtą 30000€.

Platus krovinių gabenimo paslaugų spektras, profesionalus bei draugiškas darbuotojų kolektyvas, lanksti įkainių sistema ­ štai dėl ko vertėtų rinktis patyrusius transportavimo paslaugų specialistus dirbančius įmonėje „HORVATRA“.